Kategórie

O nás

Artbiznis

Je spoločnosť, ktorej zakladatelia sa venujú umeniu viac než 20 rokov. Jej cieľom je široká ponuka umenia, ktorého hlavnou mierkou je kvalita. Neohraničujeme umenie ani žánrom, ani štýlom, dobou vzniku, ani umeleckým smerom. Chceme, aby si v našej ponuke našiel skoro každý niečo. Ponuka je široká, rovnako, ako pole a možnosti pre predávajúcich autorov, či majiteľov diel, pretože oslovujeme klientelu v celej Európe. Predávame umenie, ktoré vlastníme, ale vieme aj sprostredkovať predaj, stačí, keď sa na nás obrátite a splníte naše podmienky, pretože my garantujeme nielen kvalitu, ale aj originalitu diel a to aj za cenu vrátenia peňazí.

Artbiznis je umenie, dôvera i spoľahlivosť!

Tím

Spoločnosť Artbiznis založili galerista a obchodník s umením Timotej Vlk, vlastník SAGA Gallery, ktorá má pobočky v USA, Dubaji, na Slovensku a sídlo v Prahe spolu s manažérom v kultúre a umení a zberateľom Borisom Kršňákom. Inšpirovali sa v západnej Európe, kde podobné internetové obchody už úspešne fungujú.

Ponúknite nám vaše diela

V prípade záujmu spolupráce, či jednorazového sprostredkovania predaja umeleckého diela, alebo jeho ohodnotenia, neváhajte nás kontaktovať. Vieme zabezpečiť znalecké posudky, cenový odhad i predaj vašich diel. V prípade predaja si vyhradzujeme právo prijať, alebo neprijať dielo do predaja a odporúčať predajnú cenu.

artbiznis.sk